Menü Kapat

HAKKIMIZDA

D Kare Bilgi Teknolojileri ve Yazılım Ltd. Şti., 2004 yılından beri sektörde başarıyla faaliyet gösteren A Teknoloji firmasının ortağı olan ve 16 yıldır sektörde önemli işlere imza atan Erbil Denizhan VURGUN tarafından veri toplama ve yazılım konularında özelleşmek amacıyla ayrı bir firma olarak 2018’de kuruldu.

D Kare Teknoloji, uzman mühendisleri ile AR-GE yatırımı yaparak her ihtiyaca göre kendi ürettiği cihaz ve yazılımlarla (RFID – IoT – I 4.0 – M2M vb.) müşterilerine farklı çözümler üretmektedir.

Misyon & Vizyon

Şirketimiz öncelikli olarak geniş ölçekli uygulamalar ve projeler için, kablosuz kontrol, uzaktan ölçme-algılama ve izleme sistemlerinin geliştirilmesi, kullanıcıların kolaylıkla düzenleme ve programlama yapabilecekleri ölçeklenebilir, ağ ve sistem çözümlerinin üretilerek kurumsal müşterilere sunulmasını amaçlamaktadır. Bu kapsamda, kablosuz, sabit ve mobil iletişim ağları ile, sensörlerden ve komutasyon araçlarından oluşan kablosuz endüstriyel ağlar, tanımlama sistemleri, pozisyonlama sistemleri ve çağrı ağlarını geliştirerek kullanıcı ve müşterilerin taleplerine en uygun teknik özelliklerde, iç-dış ortam ile ağır sanayi kullanım şartlarına uygun, en yüksek kaliteli ve optimum maliyetli çözümler üretmeyi hedeflemektedir.

D Kare Teknoloji ve Yazılım Ltd. Şti. olarak, tüm ürün ve sistem çözümlerini modüler, çok işlevli, ölçeklenebilir ve uzaktan programlanabilir özelliklerde üretmeye özen göstermektedir. Böylece her yeni gereksinim için Ar-Ge maliyetlerinin, dolayısıyla müşteriye sunulan ürün ve sistem maliyetlerinin azaltılması hedeflenmiştir. Müşteri memnuniyeti ve hizmet sürekliliği çalışmalarımızdaki temel anlayışımızdır.