Menü Kapat

YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

İş alanlarında personellerin devamlılığını kontrol edebilmeyi, direkt olarak sistem üzerinde ki dahili hafızayı mailinize aktararak personellerin işe giriş ve çıkış saatlerini kontrol edebilmenize olanak sağlar.

Performans yönetiminin en önemli aracı olan performans değerlendirme, kısaca çalışanın şirket içerisindeki yeteneklerinin, potansiyelinin, davranışlarının ve bunlara bağlı olarak başarısının ölçülmesi anlamına gelir.

Vardiya sistemi programı ile  işçilerin çalışma zamanlarının düzenlenmesi ve takip edilebilmesi için Shift  Takip Programı.

Firmanıza veya binanıza kimler geliyorsa bilgilerinin bilgisayar ortamında kayıt altına alınmasını ve denetimini amaçlayan bir programdır.

Firmanızda bulunan yemekhane geçiş noktalarına kuracağımız turnike üzerine kartlı ya da parmak izli çözümlerle sağlanacaktır. 

Stok programı, herşeyden önce pek çok sektöre hitap etmektedir. Hammadde, mamül, kırtasiye ve firmanız içerisindeki gider stoklarınızı programımızla çok kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.